Moderní způsob prevence a léčby

V cíli jsem byl totálně prošitej....

František Bulava

Vynikající zpráva z Havaje, pan Bulava v 1. pětce své kategorie.

Tak a závod sezony mám již za sebou. Překvapilo mě kolik mých fanoušků šlo spát později a závod sledovalo! Plavání bylo v pohodě a nikam jsem se zbytečně nehnal, a spíše jsem plaval za někým v závěsu a šetřil síly na kolo. Z depa jsem vyjížděl na 293. místě. Na kole jsem pořádně "přitlačil na pilu"a strojovým tempem jsem se posouval dopředu. Bohužel se mi na trase kola nevyhnuli technické problémy a 2x jsem musel dofukovat přední plášť:-o. Ztratil jsem tím asi 2-3 min. Konec kola (4km) byl dost technický a jel jsem raději opatrněji. Výsledkem byl 152. čas na kole. První půlka běhu byla převážně do kopce a druhá z kopce. Celou trasu jsem běžel na hranici svých možností (a křečí do nohou i když jsem jsem dobře občerstvoval) Občas jsem nějakou menší křeč i dostal. Docela jsem si dával v kopcích a hlavně v sebězích jsem to valil jak tank - prostě FULL GAS! (69.čas). V cíli jsem byl fakt totálně "prošitej" i když se to možná na záběrech z cílových kamer nezdálo. Motal jsem se jak nudle v bandě:-) Byl jsem rád, že mě organizátoři chvíli podepírali. Na kapačky ale jako někteří jsem nemusel:-) Po celou dobu závodu bylo přes 40°C, ale vyrovnal jsem se s tím překvapivě dobře díky častému občerstvování.

Děkuji i za gratulace k domnělému třetímu místu. Výsledky na netu byli ale neúplné. Já již po doběhu věděl, že jsem "až" čtvrtý se ztrátou na 3.místo "pouhých" 1:45min. Škoda těch problému na kole ale i to k Xteře občas patří. Myslím ale, že za umístění v první pětce z 82 závodníků v kategorii a 130.místo celkově z 664 závodníků v cíli se nemusím stydět. Přeci je to MS a konkurence tady byla obrovská! Zajel jsem parádní ale také nejtežší závod mé triatlonové kariéry. Je den po závodě a mě bolí celé tělo ale nejvíc nohy. Na trati jsem nechal opravdu všechno co ve mě ten den bylo!

Všem Vám moc děkuji za podporu, povzbudivé mejly a příspěvky na facebooku - v závodě mě to hnalo dopředu.

Zvláští poděkování patří TJ Lokomotiva Beroun, firmám PONDY KS, BODY-ID, EUROCAT, DEXTER, MěÚ Beroun, obci Chýně, Pivovarskému dvoru a Pivovarské krčmě v Chýni, Pavlovi Fišerovi, díky kterým jsem mohl na MS XTERRA startovat.

Teď si užijeme s naší partou pár dní zaslouženého odpočinku před návratem do Čech.
Jistě pak bude dost času na povídání si o Havaji a celé sezoně.